Not Found

The requested URL index.php was not found on this server.


Apache/2.2.22 (Linux) Server at Port 80
1Recenzje - Maciej Jeschke - 4-Body
4b

Recenzje

Klienci i ich efekty najlepiej świadczą o trenerze personalnym.

Krystian Fiedziuszko

Moja współpraca z Mackiem zaczęła się 3 miesiące temu. Ja, leniuch wybitny, typowy kanapowiec, nie przepadam się pocić. W końcu postanowiłem coś zmienić. Maciek to właściwa osoba na właściwym miejscu. Dopasował treningi do mojego trybu życia. Zawsze na posterunku z ogromem wiedzy i garścią motywacji. Dziękuję nie tylko za pomoc w pozbyciu się zbędnych kilogramów, ale przede wszystkim za pokazanie, że codzienne ćwiczenia nie bolą. 🙂

Paweł Rabinek

Maciej to bardzo konkretny i rzetelny trener. Profesjonalnie podchodzi do treningu i jego rozplanowania, uwzględnia możliwości i cele swoich podopiecznych.

Kontakt z Maciejem jest bardzo dobry, poświęca sporo czasu na współpracę. Przykłada dużą uwagę do wykonywanych ćwiczeń, nie tylko ilościowo ale i pod kątem ich prawidłowego wykonania.

Ode mnie 5 gwiazdek 

Co mówią podopieczni?

Paulina Sitkowska

Na Maćka trafiłam zupełnie przypadkiem. Już na pierwszym naszym spotkaniu byłam zaskoczona jego wiedzą, zapałem z jakim o wszystkim opowiadał i profesjonalnym podejściem.Plan był prosty- zrzucić ok. 4,5 kg w miesiąc. W jak wielkim byłam szoku kiedy udało się to osiągnąć w niecałe 4 tygodnie. A to wszystko dzięki Maćkowi, który dostosował trening do mojego celu, powiedział co i jak jeść ale nigdy nie narzucał swojego jadłospisu, bardziej podpowiadał i doradzał. Wytłumaczył, że nie wszystko na raz, że wszystko osiągniemy małymi krokami. Kiedy po ok. 2 tygodniach treningów przyszedł pierwszy kryzys, mogłam na niego liczyć. Przez ten zaplanowany miesiąc (1 trening tygodniowo + zajęcia fitness) udało mi się zrzucić więcej niż planowałam. Poprawiło się moje samopoczucie i chętniej chodziłam na zajęcia. Nie mogę powiedzieć, że trening stał się dla mnie przyjemnością, nigdy tak nie było i nigdy tak nie będzie  ale nie wymyślam już wymówek, jak umawiamy się na trening to po prostu ruszam tyłek i idę  Dlatego wielkie podziękowania dla Maćka który pokazał mi, że można 

Julian Grajkowski

Serdecznie polecam współpracę z Maciejem! Spotykaliśmy się na treningach przez ponad 3 miesiące i zaimponował mi wiedzą i zaangażowaniem oraz bardzo pozytywnym podejściem. Moim celem było głównie nauczenie się poprawnego wykonywania ćwiczeń i przygotowanie podstaw do dalszych samodzielnych treningów, co udało się zrealizować w pełni, a dodatkowo przeszedłem niespodziewaną w tak krótkim czasie przemianę. Wiele osób zwraca mi uwagę na znaczną zmianę wyglądu, co jest zasługa Macieja i jego metod treningowych. Jeśli szukasz trenera personalnego to nie zastanawiaj się dłużej. Ja na pewno jeszcze wrócę do 4-body!!!

Patrycja Mazurek

Trenuje z Maciejem od pół roku. Jak zaczynałam moim celem było 2 miesiące na siłowni- minęły szybko i zdecydowanie było mi mało. Maciej jest profesjonalistą, bardzo dba o komfort i bezpieczeństwo pracy. Jest świetnym motywatorem 😁 Potrafi zachęcić do zwiększenia ilości ćwiczeń w tygodniu. Na dodatek jest dietetykiem i wspiera też sferę diety podczas ćwiczeń.
Zdecydowanie polecam! Warto mu zaufać 😊

Łukasz Ciecierski

Są ludzie, którzy całe życie zawodowe poświęcają na osiągnięcie profesjonalizmu. Ten człowiek celuje wyżej i udowadnia, że da się.
Zanim poznałem Macieja moje treningi były nieefektywne. Często przetrenowywałem się, co powodowało wielodniowy ból zniszczonych mięśni lub nie czułem przysłowiowej “pompy”. Miałem niedosyt, a wieczorami w snach siłowe żelastwo szeptało do mojego ucha, by zrobić jeszcze jedną serię. Brak odpowiedniej techniki przekładał się na brak postępów w rozwoju muskulatury. Czułem frustrację i niechęć do dalszych działań. Znałem swój cel, którym jest zwiększenie masy mięśniowej, ale jak człowiek jedzący pierwszy raz homara, nie wiedziałem jak to ugryźć. Do tego wszystkiego doszedł problem diety, która musiała mi dostarczać energii i odpowiednich składników budulcowych z uwzględnieniem moich nietolerancji żywnościowych.
Aż do czasu, gdy za poleceniem znajomych umówiłem się na wizytę z pewnym charyzmatycznym Stobnianinem. W ciągu kilku godzin wstępnej rozmowy przedstawiłem Maćkowi moje potrzeby, a on ułożył plan działania i zaproponował mi dietę. Nasze pierwsze treningi to był strzał w dziesiątkę. Dzięki skorygowaniu mojej techniki z każdym podciągnięciem, wzniesieniem, zgięciem i prostowaniem czułem jak pracują wszystkie właściwe mięśnie. Po treningu odczuwałem satysfakcjonujące zmęczenie, a po kolejnym dniu miałem już energię i ochotę na kolejne pakowanie. Podczas targania żelastwa Maciej zawsze dba o bezpieczeństwo i monitoruje moje postępy, wprowadzając przy tym motywującą atmosferę. Na początku trudno było mi się przestawić na zapronowaną przez niego dietę – ale było warto. Teraz czuję, że mam więcej energii – jestem mniej zmęczony w ciągu dnia – w pracy i na uczelni. W połączeniu z tym wszystkim, stać mnie nawet na treningi kardio w weekendy, by w pełni sił na dniach wrócić do metali ciężkich. Poprawie uległa również moja cera, z którą zawsze miałem problemy.
Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w bezpiecznym i efektywnym rozwoju swojej sylwetki – trafiłeś pod właściwy adres 🙂 Polecam tego “allegrowicza” 😉 !

Paulina Lewandowska

Co można napisać o Maćku? Dobre pytanie. Mogę stwierdzić na pewno, że jest to osoba, która podchodzi odpowiedzialnie do wyznaczonych zadań. Dzięki niemu i oczywiście ćwiczeń nabrałam lepszej kondycji no i oczywiście waga poszła w dół i od pewnego czasu zaczęłam biegać. Więc tak summa summarum to też jego zasługa. Jestem jak najbardziej na tak i mogę szczerze wszystkim go polecić 🙂 P.S. Podchodzi indywidualnie to każdego z osobna tak aby każdy był zadowolony.

Adrian Gorzycki

Niestety nie mam dobrego zdania o większości trenerów personalnych afiszujących się mocno w social media. Dlatego też tak długo zwlekałem z decyzją odnośnie tego kogo wybrać.
Maciej został mi polecony przez kolegę, który podobnie jak ja jest dość trudnym i wymagającym klientem. Nie zawiodłem się.
Najbardziej cenie w Macieju to, że oprócz tego, że jest super sympatycznym człowiekiem to przede wszystkim cały czas się uczy jeżdżąc na masę szkoleń. Do tego ma bardzo otwarty umysł dzięki czemu co rusz wprowadza jakieś nowości w swoich metodach treningowych.
Szanuje to co robisz Maciej i cieszę się, że mnie trenujesz. Nigdy nie wyjeżdżaj z Bydgoszczy! Chyba, że tam gdzie ja!

Maciej Ratke

Znam się Z Maciejem od początku mojej kariery jeżeli chodzi o trening siłowy zgłosiłem się do niego w celu uzyskanie informacji na temat prawidłowości wykonywania ćwiczeń, technikę oraz rodzaj ćwiczeń na daną partie mięśniową, a także o ułożenie diety polegającej na zbudowaniu masy. Jak każdy miałem wątpliwości, ale zostały one bardzo szybko rozwiane. Jeżeli chodzi o osobę Macieja, to bardzo pozytywna osoba, kontaktowa, nie ma problemu z kontaktem na odległość, a wspólne treningi były bardzo intensywne i wyczerpujące. Maciej ma bardzo dobrą znajomość na temat siłowni i treningu siłowego, i nie tylko z uwagi na fakt iż moja Żona również korzysta z jego wiedzy. Polecam kontakt z Maciejem. Super człowiek tacy powinni być trenerzy na siłowni. Pozdrawiam.

Piotr Kica

Maciej to energia, entuzjazm, pasja i zaangażowanie. Plan treningowy dopasowany idealnie, a jak trzeba to na bieżąco korygowany. Wszystkie cele zrealizowane. Polecam!!!

Mariola Stadyk

Witam serdecznie wszystkich. Do Macieja zwróciłam się o pomoc z polecenia znajomego. Miałam sporo obaw, ponieważ już nie pierwszy raz korzystałam z pomocy trenera (dieta i trening) z marnym skutkiem, a pieniążki poszły. Jednak podejście Macieja do sprawy pozytywnie mnie zaskoczyło, sensowna rozmowa, dokładny wywiad -pomyślałam chyba w końcu coś z tego będzie. Moim celem przede wszystkim była utrata wagi, ale nie bardzo szybko, tak żeby było zdrowo dla organizmu, a dołączony plan treningowy, który na początku mnie wystraszył spełnia cel poprawy wyglądu sylwetki. Minęło już 4 tygodnie i jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Ciało już wygląda o niebo lepiej, na wadze prawie 4 kg mniej i centymetrów też ubywa z tygodnia na tydzień. Jeszcze słowo a pro po gotowania – dania są smaczna i łatwe w przygotowaniu, nie muszę codziennie stać przy garach, a dieta pasuje do moich smaków w stu procentach.
Polecam współpracę z Maciejem. Jest naprawdę świetny, profesjonalnie podchodzi do sprawy i z sercem, widać że robi to z pasją i zaangażowaniem

Michał Antczak

Do Macieja trafiłem przez social media, gdzie znajomy pokazywał jak trenują razem. Z początku przez wieloletnie problemy z barkiem nie byłem pewny czy na pewno chciałbym zacząć współpracę, gdyż wielokrotnie przekonałem się, że jest to tylko pogłębianie mojego problemu, ale stwierdziłem, że warto coś ze sobą zrobić zwłaszcza kiedy moja praca opiera się na pracy przed komputerem, więc napisałem.
Co się okazało, Maciej posiada ogromną wiedzę na temat ludzkiego ciała i po pierwszych rozmowach wiedziałem, że trafiłem do odpowiedniej osoby. W dzisiejszych czasach trzeba jednak trochę poszukać aby trafić na porządnego trenera personalnego, gdyż wielu niestety bazuje na schematach i z doświadczenia już wiem, że są to kopiuj wklej i za nic nie ma to nic związanego z podejściem indywidualnym. Maciej to zupełnie inna osoba, gdyż jako jedyny zainteresował się moim barkiem i długo rozmawialiśmy aby dobrać tak trening i go modyfikować, aby do operacji jak i po niej nie rezygnować z treningów, a dalej się rozwijać i przy okazji nie obciążać tak barku.
Jestem w pełni zadowolony ze współpracy, gdyż każde moje pytanie lub wątpliwości zostawały od razu rozwiane i nie były w jakikolwiek sposób ignorowane, wszystko stawało się jasne i przejrzyste co jeszcze bardziej powiększało “więź” i uczucie, że to co robię ma sens i nie zrobię sobie krzywdy ponieważ jestem osobą która przeszła już przez ogrom kontuzji i złamań.
Dodatkowym autem jest fakt, że jest również dietetykiem co ogromnie pomaga, gdyż nie trzeba współpracować z kilkoma osobami, aby wszystko połączyć w całość co w znaczny sposób ułatwia wszystko złożyć w spójną całość.
Mam nadzieję, że współpraca szybko się nie zakończy i dzięki Maciejowi cel nie stanie się marzeniem jak to zawsze u mnie było, a zaczynam wierzyć, że te i nowe cele to tylko kwestia czasu!!!

Dorian Tyborowski

Jak najbardziej polecam współpracę z Maciejem! Świetne i rzetelne podejście, praktycznie cały czas jest w kontakcie, gdy przygotowywał mnie do walki na gali jak i zawodów, zawsze była możliwość dopracowania wszystkiego w diecie w szczegółach 🙂 Dieta zawsze była rozpisana i przygotowana, dokładnie pod moje możliwości. Co najważniejsze sam potrafi zadzwonić/napisać, i się zainteresować jak przebiega w moim przypadku “zbijanie wagi” i czy wszystko przebiega pomyślnie, co samo w sobie pokazuje profesjonalne podejście, co jest bardzo rzadkie w dzisiejszych czasach 🙂

Karolina Sikorska

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Profesjonalizm, kultura i bardzo duża wiedza z naciskiem na technikę.

Anna Arszyńska

trafiłam do Macka przypadkiem przeszukując internet. Interesowały mnie ćwiczenia na taśmach, on to nazywa trx, miałam duże problemy z kręgosłupem. Ćwiczę już trzeci miesiąc i jest lepiej. Dobiera umiejętnie ćwiczenia, różnicuje, motywuje, a uśmiech nie schodzi mu z twarzy. Z uporem godnym maniaka tłumaczy zasadność każdego ćwiczenia i koryguje błędy. Widać że to jego pasja….w dodatku umie nią zarażać. Mądry i wartościowy człowiek….aż dziwne, bo jeszcze taki młody 😉

Damian Michalski

Duże doświadczenie i pełen profesjonalizm!
Indywidualne podejście do mojej osoby, świetnie dobrane ćwiczenia, porady i konsultacje o każdej porze dnia i nocy oraz super efekt. Wszystko to otrzymałem od Macieja!💪🏽 Bardzo dobry trener i przede wszystkim świetny człowiek. Jeśli ktoś ma wątpliwości jakiego trenera wybrać- to tylko Maciej! 😎

Paulina Kandulska

Warto! Duża wiedza i doświadczenie!

Grzegorz Adamski

Do Maćka trafiłem niejako z polecenia znajomych. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Od początku naszej współpracy okazał się być profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Cele jakie postawiłem przed sobą realizujemy konsekwentnie i z zaangażowaniem. Maciek nie ogranicza się do tworzenia pustego planu czy diety. Stara się być w ciągłym kontakcie z podopiecznymi, słuchać ich uwag. Jeśli ktoś kiedyś będzie mnie pytał o trenera czy dietetyka to zawsze będę polecał Maćka.

Dawid Włodarczyk

Cześć wszystkim. Macieja poznałem przez mojego kolegę, który trenuje już jakiś czas u Maćka. Chociaż się bałem, pomyślałem, że spróbuję i dziś nie żałuję. Maciek wie co robi i dobrze się zna na tym. Zawsze służy radą. Nie każe mi jeść tego czego nie lubię. Plan treningowy jest bardzo ciekawy i przynosi efekty. Jestem zadowolony ze współpracy z nim i mogę polecić innym. Pozdrawiam 😉

Michalina Kuraśkiewicz

Polecam w 100%! Nie ma drugiego takiego trenera w Toruniu! Bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Troszczy się o klientów i przede wszystkim motywuje do działania. Efekty gwarantowane!

Karina Barańska

Profesjonalista, a przy tym mega miły. Ma bardzo dobre podejście do podopiecznych, polecam 🙂

Sonia Poraj-Górecka

Super trener 🙂 jego rady są bardzo cenne i skuteczne, gorąco polecam! 🙂

Katarzyna Kęska

Polecam! Trener Maciej jest niewątpliwie jednym z najlepszych w Toruniu 🙂 posiada ogromną wiedzę, którą cały czas poszerza, mnóstwo energii, dobrego humoru, empatii, a przy tym wszystkim indywidualnie podchodzi do każdego podopiecznego efekty murowane!

Michał Bukowski

Świetny trener, profesjonalne podejście do klienta, w każdym przypadku angażuje wiele sił i Energi. Korzystając z usług Macieja czułem wsparcie z jego strony. Każdego dnia dostawałem nowa dawkę motywacji dzięki czemu osiągnąłem wymarzone efekty.

Justyna Bąkiewicz

Trafiłam do Maćka 3 tygodnie temu poprzez stronę internetowa CityFit. Od dawna chciałam się wziąć za siebie ale brakowało mi motywacji i chęci. Znalazłam jego adres mailowy i po prostu napisałam jak się sprawy mają.

Od słowa do słowa już byliśmy umówieni na trening na którym wszystko starannie objaśnił. Każde ćwiczenie które wykonujemy jest omawiane i poprawiane. W przeciągu dwóch tygodni zjechałam z wagi o 2kg i wiem że chce więcej.
Warto zainwestować w Maćka bo takiego pozytywnego wariata potrzebuje każdy kto chce się czegoś nauczyć, poćwiczyć i umierać że śmiechu.

Maćku nie zmieniaj się. Jesteś najlepszy, a praca z Tobą to czysta przyjemność.
P.S Dzięki za dzisiaj. Było mega 😊😊

Kata rzynka

Maciej to człowiek z wielką pasją i miłością do tego co robi. Jako jeden z niewielu znanych mi trenerów nie zamyka się na nową wiedzę, wciąż szuka nowych możliwości i rozwiązań, bardzo często się szkoląc. Moim zdaniem jest najlepszym profesjonalistą w swoim fachu, a do tego bardzo cierpliwą, kiedy trzeba wyrozumiałą i przede wszystkim strasznie sympatyczną osobą, z którą chce się przebywać oraz współpracować. Treningi z Maćkiem polecam każdemu, kto chce osiągnąć świetną sylwetkę, zadbać o swoją formę i zmienić styl życia na zdrowszy. O braku motywacji i nudy przy tym trenerze nie ma mowy! Wielkie 5 gwiazdek ode mnie!

Jarek Rutecki

Współpracujemy już długi okres czasu i jestem bardzo zadowolony, dobre posiłki, napędzając bateryjki na cały dzień zdrowo i efekty są. 😉

Krzysztof Dwojakowski

Osób, zajmujących się treningiem personalnym w sposób profesjonalny, jest niewiele. Potrzebna jest przede wszystkim rzetelna wiedza, doświadczenie i pasja. U Macieja jest to wszystko, pomimo młodego wieku. Trening z nim to nie tylko praca, która przynosi efekty, ale i odreagowanie od codziennych problemów. Polecam!

Dagna Gibaszewska

Maciej to świetny trener! Swoim entuzjazmem i podejściem do życia potrafi zachęcić do zmiany nawyków i stylu życia nawet najbardziej opornych. Zawsze można liczyć na pomoc i kontakt z jego strony nawet pomiędzy treningami. Współpracujemy już od kilku miesięcy i widzę same pozytywy. Naprawdę polecam treningi z Maciejem!

Bartosz Kolanek

Maciej jest mózgiem mojego treningu który planuje za mnie co muszę zrobić by osiągnąć wcześniej wyznaczone cele i nie stracić zdrowia. Jeśli chcesz ograniczyć treningi do samych ćwiczeń i nie tracić czasu na około-treningową edukacje to nie możesz lepiej trafić.

soninini86

Pełen profesjonalizm, pozytywna energia. Trenuje w najlepszym klubie w Bydgoszczy Cityfit 😊👌

Piotr Czajkowski

Polecam Maćka wszystkim osobom, które chcą pracować nad swoją sylwetką w sposób bezpieczny, zdrowy i skuteczny. Poznaliśmy się na szkoleniu z treningu personalnego i szczerze polecam jego pracę.

Radek Brzyski

Trener z powołania 😁 ogromna wiedza którą w świetny sposób przekazuje , pełny profesjonalizm. Co tu dużo pisać po prostu lepszego trenera nie znajdziecie 😉

Krzysztof Jeschke

Polecam bardzo!

Damian Klemann

Polecam, chłopak wie co robi i przy okazji się przy tym spełnia.
Połączenie pasji z pracą daje najlepsze wyniki, jeśli chcecie je osiągać, kontaktujcie się z nim jak najszybciej!

Ewelina Bator

Profesjonalista na każdym szczeblu prowadzonego treningu. Zajęcia prowadzone przez Macieja są bardzo urozmaicone i zachęcają do ciągłej pracy nad sobą. Śmiało polecam.

Kacper Kubista

świetny kontakt, ogromna wiedza, wsparcie na wielu frontach, POLECAM KAŻDEMU! Zawdzięczam Maciejowi formę życia :3

Kinga Serafin

Trener z pasją i ogromną wiedzą, którą indywidualnie przekłada na podopiecznych. Miły, uśmiechnięty i pracowity! Polecam!

Kamil Sobczak

Polecam.
Maciek zaraża swoim entuzjazmem i zasypuje wartościowymi informacjami na temat ćwiczeń i diety. Trening z nim to czysta przyjemność. 5/5

Jan Nowacki

Pełen profesjonalizm. Polecam!

Paulina Jurkiewicz

Maciej to profesjonalista z ogromną wiedzą. Polecam!

Paulina Kandulska

Duża wiedza i doświadczenie. Warto!!

Monika Jeschke

Mogę polecić z ręką na sercu!

Maria Kandulska

Super trener, polecam!